Angajam vanzatoare produse patiserie/cofetarie.

Angajam vanzatoare produse patiserie/cofetarie. Angajam vanzatoare produse patiserie/cofetarie. Angajam vanzatoare produse patiserie/cofetarie. Responsabilitati: -interactionarea cu clientii, preluarea comenzilor si servirea acestora cu promptitudine si amabilitate; -incasarea monetarului si savarsirea raporturilor aferente zilei respective. Cerinte: -varsta 18-35 de ani; -comunicativa... 161665 1000.00
1 000 ron
Click pentru a schimba moneda 1 000 ron
Click pentru a schimba moneda
Timişoara, Timiş 31 Mar 2015
161665 582

Responsabilitati:
-in teractionarea cu clientii, preluarea comenzilor si servirea acestora cu promptitudine si amabilitate;
-incasarea monetarului si savarsirea raporturilor aferente zilei respective.
Cerinte:
-varsta 18-35 de ani;
-comunicativa;
-aspect fizic placut.
Oferta salariala:
-salariu atractiv;
-program de lucru:2 zile/2 zile;
-se asigura masa pentru zilele lucrate