Angajez asistent manager urgent

Angajez asistent manager urgent Angajez asistent manager urgent Valabil din 06.07.2018 17:07:00 DescriereAsistent manager / contabilitate primara Adresa - Zona BD BASARABIEI Candidatul ideal: • Experienta in domeniul financiar-contabil • Cunostinte foarte bune de operare calculator: Windows, MS Office (Word, Excel-solide) • Atentie la detalii, abilitati d... 170537 1.00
1 ron negociabil.
Click pentru a schimba moneda 1 ron negociabil.
Click pentru a schimba moneda
Bucureşti, Bucureşti 14 Jul 2018
170537 946

Valabil din 06.07.2018 17:07:00
DescriereAsistent manager / contabilitate primara
Adresa - Zona BD BASARABIEI
Candidatul ideal:
• Experienta in domeniul financiar-contabil
• Cunostinte foarte bune de operare calculator: Windows, MS Office (Word, Excel-solide)
• Atentie la detalii, abilitati de organizare, sistematizare si prioritizare;
• Persoana motivata, constiincioasa, riguroasa si meticuloasa in realizarea sarcinilor.
• Persoana flexibila, ordonata, serioasa, loiala;
• Disponibilitate pentru a lucra cand este cazul program prelungit
Descrierea jobului:
• Emiterea documentelor de gestiune comerciala: facturi, chitante, bonuri fiscale.
• Operarea documentelor interne: pontaje, diurne, foi de parcurs etc.
• Indosarierea documentelor financiar-contabile
• Evidenta jurnalului de casa
• Mentinerea unei colaborari stranse cu firma de contabilitate
• Arhivarea sistematica si cronologica a documentelor contabile ale societatii
• Intocmirea si prezentarea rapoartelor specifice catre managementul companiei.

Telefon: 0799978593 .