Angajam electrician, instalator sau frigotehnist

Angajam electrician, instalator sau frigotehnist Postul presupune mentenanta pentru instalatiile electrice, sanitare si HVAC, Responsabilitatile specifice postului includ, fara a se limita la: - Mentenanta sistemelor de instalatii electrice, sanitare si HVAC - Verificarea preventiva a centralelor tehnice si sistemelor de aer conditionat - re... 162423
Satu Mare, Satu Mare 24 Mar 2015
162423 435

Postul presupune mentenanta pentru instalatiile electrice, sanitare si HVAC,

Responsabilitatile specifice postului includ, fara a se limita la:
- Mentenanta sistemelor de instalatii electrice, sanitare si HVAC
- Verificarea preventiva a centralelor tehnice si sistemelor de aer conditionat
- reparatii si intretinere instalatii electrice, termice, sanitare.
- finisaje interioare (mici reparatii: vopsit lavabil; inlocuit tavan casetat; inlocuit placa gresie/faianta)

- Experienta de minim 2 ani in domeniul tehnic
- Studii medii tehnice sau calificare tehnica
- Atestatele RSVTI, ISCIR sau ANRE – constituie un avantaj
- Aptitudini pentru lucrul in echipa
- pachet salarial atractiv