ANGAJEZ VANZATOARE

ANGAJEZ VANZATOARE Magazin mixt angajeaza, vanzator/are Responsabilitati Titularul postului va desfasura activitatea de vanzare in cadrul magazinului - completează în permanenţă rafturile cu marfă; - îndepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele; - răspunde solicitărilor clien... 67501
Mihoveni, Suceava 29 Dec 2013
67501 937

Magazin mixt angajeaza, vanzator/are

Responsabilitati
Titularul postului va desfasura activitatea de vanzare in cadrul magazinului
- completează în permanenţă rafturile cu marfă;
- îndepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.
Cerinte
- experienta pe un post similar -vanzator, lucrator comercial, gestionar, casier, mercantizor,(se accepta CV-uri si fara experienta daca candidatul este o persoana muncitoare si care poate invata repede);
- cunostinte operare cu casa de marcat ;
- bune aptitudini de comunicare si relationare cu clientii;
- ordonat(a), responabil(a), amabil(a)), dinamic(a), muncitor(are), cu spirit comercial;
Beneficii Oferite
Se ofera salariu fix si bonus, in functie de rezultatele obtinute.

CV-uri la email alyoffice80@gmail.com