Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania)

Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) În numele clientului sau, companie de constructii din Germania societatea de recrutare Veco-Rom SRL cauta Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) Locatie: Frankfurt, Germania Proiect: Constructie parc rezidential de 260 locuinte Cerinte - Minim 5 ani experient... 169350
Miercurea Ciuc, Harghita 2 Feb 2017
169350 742

În numele clientului sau, companie de constructii din Germania
societatea de recrutare Veco-Rom SRL cauta

Locatie: Frankfurt, Germania

Proiect: Constructie parc rezidential de 260 locuinte

Cerinte

- Minim 5 ani experienta in executie lucrari instalatii;
- Abilitati bune de coordonare echipe;
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj.
Responsabilitati
- Coordoneaza si supervizeaza o echipa de 15-25 persoane;
- Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie a instalatiilor pe santier;
- Raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;

Oferta
- Contract de munca pe Germania;
- Salariu net initial de aprox. 2200 - 2300 Eur;
- Cazare, pachet de asigurari, transport, pranz zilnic, asigurate de catre Angajator;
- Oportunitati de angajare pe termen lung.
Pentru a aplica, va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat pe adresa de email office@vecorom.ro
sau puteti sa ne contactati pe Tel. 0266-317450, Mobil: 0743-096546.

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATII NOSTRI!