Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania)

Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) În numele clientului sau, companie de constructii din Germania societatea de recrutare Veco-Rom SRL cauta Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) Locatie: Frankfurt, Germania Proiect: Constructie parc rezidential de 260 locuinte Cerinte - Minim 5 ani experient... 169396
Braşov, Braşov 13 Feb 2017
169396 1216

În numele clientului sau, companie de constructii din Germania
societatea de recrutare Veco-Rom SRL cauta

Locatie: Frankfurt, Germania

Proiect: Constructie parc rezidential de 260 locuinte

Cerinte

- Minim 5 ani experienta in executie lucrari instalatii;
- Abilitati bune de coordonare echipe;
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj.
Responsabilitati
- Coordoneaza si supervizeaza o echipa de 15-25 persoane;
- Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie a instalatiilor pe santier;
- Raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;

Oferta
- Contract de munca pe Germania;
- Salariu net initial de aprox. 2200 - 2300 Eur;
- Cazare, pachet de asigurari, transport, pranz zilnic, asigurate de catre Angajator;
- Oportunitati de angajare pe termen lung.
Pentru a aplica, va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat pe adresa de email office@vecorom.ro
sau puteti sa ne contactati pe Tel. 0266-317450, Mobil: 0743-096546.

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATII NOSTRI!